mekan 43
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

mekan 43

Adam gibi adamların sitesi

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!!

2 posters
YazarMesaj
furuk43

furuk43

Erkek Mesaj Sayısı : 62

GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!!   GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!! Icon_minitimePerş. Kas. 27, 2008 6:48 pm

- Bas Koymusuz Cimbombom’un Yoluna,sari Kirmizi Rengine Olurum Cimbombomavrupa’da Destan Yazdi Aslanlar,fatih’in Aslanlariyla Kukresin Cimbombom!

- Fenerbahceli Misin? Allah Baska Dert Vermesin(!)

- Herkes Fenerli Dogacak Ama Birgun Herkes Cimbomlu Olecek…

- Bir Gun Herkes Fenerli Olacak , Geri Kalan 364 Gun Ise Galatasarayli…

- Belki Bir Gun Baskalari Da Super Kupa’yi Kazanir Ne Dersiniz Hos Olmaz Mi?

- Cimbomlu Arkadaslarfenerliler Bize Mutesekkirbiz Olmasak Avrupa Takimlarini Seyredemeyecekler…

- 1905 Te Dogdu Askimiz ,sari Kirmizi Akar Kanimiz,cimbombom Feda Olsun Sana Canimiz Olene Kadar Hep Senin Yanindayiz

- Biz Alistik Avrupada Kupa Gormeye, Sira Sende Fenerbahce Bulgaristanda Yayla Kupasi Varmis, Haydi Fenere De Bir Alkis

- Avrupa Fatihisin Galatasarayturkiyenin Gururusun Galatasaray Gokte Yildizsin Gonullerde Ay, Bu Senede Sampiyonsun Galatasaray

- Cimbombom Diyerek Sana Yuz Koyduk,sarinin Yanina Kirmizi Koyduk,yillardan Beridir Hep Senin Olduk,cimbombom Sen Bizim Herseyimizsin

- Gercekleri Tarih Yazar, Tarihide Galatasaray

- Aslan Terbiye Eden Fenerbahceli Taraftarin Ne Hale Geldigini Birak Turkiyeyi Dunya Gordu Sen Ki Kucuk Bir Kanaryasin Aslanla Ugrasmak Senin Neyine

- Istersen Eglenelim Davullarla Zurnalarla Istersen Giriselim Zincirlerle Sopalarla… Laylay Laylay Laylay

- Yerlerde Surunduk, Cok Gece Uyumadik, Stadin Onunde Betonda Yattik, *Stadlarda Ismim, Kalelerde Resmim, Vazgectim Hayattan Besiktas’im Icin, Oyle

- Bir Sevda Ki Tarif Edilemez, Kalplere Yazmisiz, Inan Hic Silinmez, Dunya Hep Donuyor, Omrumuz Bitiyor, Besiktas Sevgisi Bizde Hic Bitmiyor!

- Nasil Ki Bu Milletin Tacidir Yildizla Ay,yuksel Taa Arsa Kadar Sanli Galatasaray…

- Sapsariyla Kirmizi Kalbimizin Yildizi ,sampiyon Ol Cimbombom Al Bizim Canimizi…

- Fenerli Olmak Ayip Degil, Yeterki Caktirma

- Adana Ceyhan Herkes Cimbomlu Hade Sende Uyan

- Kalplerde Yildiz,gonullerde Ay, Sampiyonsun Galatasaray

- Cim Bom Bom’um Benim Biricik Sevgilim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim, Seninle Aglarim Seninle Gulerim, Soyle Senden Baska Kimim Var Benim

- Fener yaz 7070 e yolla şampiyonluk hayallerin cebine gelsin : )

- Fenerbahçe en son Türkiye kupasını aldığında Rüştü ilkokula gidiyormuş )

- Fenerbahçeli olup dünyanın derdini çekeceğine Galatasaraylı ol dünya senin derdini çeksin
Return0fMrJANDARK

Return0fMrJANDARK

Erkek Mesaj Sayısı : 196

GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!! Empty
MesajKonu: BunU beN sEvMedİm   GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!! Icon_minitimePaz Kas. 30, 2008 3:30 am

YiNedE EmEğiNe Ty

Arrow Arrow Arrow
http://www.mekan43.net.tf

GaLaTaSaRaY MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» CEZA MSN NİCKLERİ!!!!!!!!!
» -_-delikanlı msn nickleri
» Sago Msn Nickleri !!!!!!
» AYRILIK MSN NİCKLERİ!!!!!!!
» DUYGUSAL MSN NİCKLERİ!!!!!!!!